23.8 C
Скопје
14:13 - 30 мај, 2024

Ознака : затвор

ЛајфстајлСцена

КАРЛЕУША оди во ЗАТВОР? Адвокатите откриле дека ќе заврши зад решетки поради загрозување на безбедноста!

Igor
На пејачката Јелена Карлеуша наводно ѝ се заканува казна затвор од шест месеци до три години поради загрозување на безбедноста на новинарката, но и поради...
ЛајфстајлСцена

Ѕвездата од БЕВЕРЛИ ХИЛС може да заврши во затвор: Еве колку пари должи!

Igor
Националната банка на САД поднесе кривична пријава против Тори Спелинг и нејзиниот сопруг, бидејќи одбиле да платат долг во висина од 205.000 долари. Банката побарала...
Сцена

ЛИЖЕЛА сладолед па и се закануваат 20 години затвор

Igor
На жена од САД и се заканува затворска казна од 20 години, откако била снимена како лиже сладолед во супермаркет, а потоа чашата со сладоледот...
ЛајфстајлСцена

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor
Познато е дека фудбалерот Дејвид Бекам своите деца од раѓање ги бакнува во уста, но последната фотографија, на која ќерката Харпер ја бакнува во уста...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Актерка ЌЕ ЧИСТИ ТОАЛЕТИ во затвор: Се срами од своето дело и ќе ја издржи казната

Igor
Актерката Фелисити Хофман, позната по улогата на Линет Скаво во „Очајни домаќинки“ наскоро ќе започне со издржување на затворската казна. Таа е прогласена за виновна...
ЛајфстајлСцена

РАСТА ВО ЗАТВОР?! Еве какво кривично дело направил раперот

Igor
Според адвокатот на раперот, Небојша Милосављевиќ, се работи за сериозен прекршок со кој тој ја загрозил својата безбедност. Тој консумирал наркотици, што според српските закони...
ЛајфстајлСцена

Познатата актерка го посети Асанж во затвор „Јас го сакам, тој е добар човек“ (ВИДЕО)

Igor
Американската актерка Памела Андерсон, по посетата на Асанж изјавила дека основачот на Викиликс нема фер третман и дека не заслужува да биде во затвор со...
ЛајфстајлСцена

На „очајната домаќинка“ ѝ се закануваат 20 години затвор

Igor
Фелисити Хофман, ѕвездата на „Очајни домаќинки“, беше уапсена неодамна и за првпат јавно проговори што се случило. Таа е обвинета, а и се изјасни виновна...