Tag : марихуана

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

ВИДЕО: Раста од затвор промовира видеоспот: Се кае за грешките!

Васко Спасоски
Еден од најпознатите рапери на овие простори, Стефан Ѓуриќ или познат како Раста и затворот не го сопира во работните планови, а доказ за тоа...
Филм и ТВ

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Gentlemen“ е криминалистичко акционо остварување кое вреди да се погледне!

Еспресо
Ако одамна не сте биле во кино за да ги почувствувате вибрациите на големото платно, можеби токму нашиот најнов предлог за филм ќе биде вистински...
Лајфстајл Сцена

ПРОНАЈДЕНА ДРОГА ВО КОЛАТА НА РАСТА: Еве колкава казна треба да плати

Igor
Полицијата при рутинска контрола на автомобилот на раперот Раста пронашла дрога, а сега стигнало и решението за казна. Настанот се случил во април, но дури...
Лајфстајл Сцена

РАСТА ВО ЗАТВОР?! Еве какво кривично дело направил раперот

Igor
Според адвокатот на раперот, Небојша Милосављевиќ, се работи за сериозен прекршок со кој тој ја загрозил својата безбедност. Тој консумирал наркотици, што според српските закони...
Сцена

Марихуаната им овозможува поинтензивни оргазми на жените

Igor
Според едно ново истражување, употребата на марихуана пред секс може двојно да ги зголеми шансите за повеќекратни оргазми кај жените. Во оваа студија учествувале 373...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian