ПРОНАЈДЕНА ДРОГА ВО КОЛАТА НА РАСТА: Еве колкава казна треба да плати

Полицијата при рутинска контрола на автомобилот на раперот Раста пронашла дрога, а сега стигнало и решението за казна.

Настанот се случил во април, но дури сега е изречена казната во висина од 120.000 српски динари, за повторување на кривичното дело.

Полицијата го запрела раперот и кога отворил прозорец се почувствувал интензивен мирис на марихуана. Потоа автомобилот бил претресен и била пронајдена марихуаната.

Слични објави

И нема рамна: Ова се најжешките фотки на Лила за ова лето (ФОТО)

Igor

Брена и Боба во карантин: Во вилата ги затвориле и синовите Стефан и Виктор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Што прави оваа жена? Хрватската старлета прави фотошоп на фотките како наша Мелита! (ФОТО)

Васко Спасоски

ВИДЕО|ТХЦ Ла Фамилија: Раста не е виновен! Треба да излезе од затвор

Еспресо

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Неодамна излезе од психијатрија, а нејзиниот настап веќе го виделе милиони

Igor

Дневен хороскоп за 19 март 2019 (вторник)

Igor

Остави Коментар

4 × 4 =

Слични објави

Се мажи српската водителка Деа Ѓурѓевиќ!

Igor

Кевин од „Сам дома“ после 30 години проговори за неговиот однос со Мајкл Џексон!

Еспресо

„ЦРНАТА ОВЦА“ од популарниот бенд ЦЕЛОСНО СЕ СМЕНИ, фановите не ја препознаваат

Igor

Детали од дневникот на Мајкл Џексон: Стравувал дека ќе го убијат и уништат, посакувал бесмртност и 20 милиони долари неделно

Еспресо

Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти

Igor

ВИДЕО|Бодибилдер го откри своето алтер-его: Јас сум драг-кралица и сум горд на тоа!

Еспресо