03:17 - 23 јуни, 2024

Ознака : долг

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Родителите на Кејт Мидлтон банкротираа и должат пари: Не зборуваат со принцезата за долговите

еспресо
Родителите на Кејт Мидлтон, Керол и Мајкл Френсис банкротираа и им должат на доверителите над 330 илјади долари, пренесува Тајмс. Семејството на принцезата од Велс...
ЛајфстајлСцена

ТАЈНАТА НОЌ КОГА МУ ПЕЕШЕ НА КЕНЕДИ Мерлин Монро носеше долг фустан, а под него… (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Филмската дива Мерлин Монро му ја отпеа „Среќен роденден, господине претседателе“ на американскиот лидер Џон Ф. Кенеди, а се појави во долг фустан, под кој...
ЛајфстајлСцена

Ѕвездата од БЕВЕРЛИ ХИЛС може да заврши во затвор: Еве колку пари должи!

Igor
Националната банка на САД поднесе кривична пријава против Тори Спелинг и нејзиниот сопруг, бидејќи одбиле да платат долг во висина од 205.000 долари. Банката побарала...
ЛајфстајлСцена

ТРИ МЕСЕЦИ НЕ ПЛАТИЛА РАТА: Банка во потрага по Северина, која троши илјадници евра на одмор

Igor
Северина во моментов не е во можност да ја плаќа ратата за кредитот во висина од 100.000 евра, која изнесува околу 2.000 евра месечно, дознава...
ЛајфстајлСцена

Каде завршиле парите кои Шабан Шаулиќ однапред ги земал како капар?

Igor
Менаџерот и долгогодишен пријател на починатата фолк-ѕвезда открива што се случи со парите кои Шабан Шаулиќ ги земал како капар за идните настапи. Менаџерот Звонко...