23.8 C
Скопје
11:47 - 2 јуни, 2023

Ознака : поткуп

Ви Препорачуваме Еспресо Свет Слајдер Сцена

(Фото) Уште една старлета сака да проговори за поткуп од Трамп: Плејбој зајчицата зела повеќе пари за молчење од порно ѕвездата Сторми

Еспресо
Поранешниот претседател на Соединетите Американски Држави, Доналд Трамп, веднаш штом беше објавено неговото обвинение пред судот во Њујорк, изјави дека ова е уште еден пример...
Лајфстајл Сцена

,,Очајната домаќинка” поради поткуп е осудена на казна затвор

Igor
Познатата американска актерка Фелисити Хафман, ѕвезда на серијата „Очајни домаќинки“, е осудена на 14 дена затвор заради вмешаност во афера со давање поткуп за прием...