Ознака : мени

Секојдневие

Евтино мени за брзо слабеење: Медицинска диета која го топи вишокот килограми (МЕНИ)

Еспресо
Едноставна но сепак строга – медицинска диета која само за еден месец го топи вишокот килограми кој долго време ве мачел. Диетата трае еден месец,...
Здравје

Здравјето влегува преку устата: Колку овошје, а колку зеленчук треба да јадеме секој ден?

Igor
Смртта на милиони прерано починати лица може да се спречи со промена во исхраната, а еве што треба да јадете секој ден за да си...