Ознака : ким џонг ун

Секојдневие

Необични моменти во кои главната улога ја има Ким Џонг Ун: Севернокорејскиот водач во фабрика за лубриканти! (ФОТО)

Слободен печат
Пропагандната машина на властите на Северна Кореја постојано е во погон, па поради тоа се мисли дека на тамошните жители никогаш не им е здодевно....