Ознака : скап

Секојдневие

Бурниот живот на Вознијацки: Се сликаше гола за магазин, а Роналдо ја „ќари“ со скап автомобил (ФОТО)

Еспресо
Данската тенисерка вчера и официјално на 29 години замина во пензија. Каролина Вознијацки со поразот од Онс Жабер во третото коло на Австралија Опен и...
Секојдневие

Немате пари за скап накит? Еве како САМИ да го направите! (ВИДЕО)

Igor
За изработката на накитот не ви се потребни многу пари, може да го изработите и со работи кои веќе ги имате дома. Погледнете го видеото,...
Секојдневие

Колач со два вида на овошје: Лесен и воопшто не е скап (РЕЦЕПТ)

Igor
Денес ви нудиме предлог за овој мек колач, кој содржи два вида на овошје. За рецептот потребно ви е: 100 грама гриз 150 грама брашно...
Лајфстајл Сцена

Му купила нешто што долго го меркал: Рада Манојловиќ го изненади Харис со скапоцен подарок од 9.500 евра

Igor
На Харис Берковиќ неодамна му беше роденден, а неговата избраничка Рада Манојловиќ не жалела пари за да го израдува на најдобриот можен начин. Имено, како...