37.8 C
Скопје
12:48 - 18 јули, 2024

Му купила нешто што долго го меркал: Рада Манојловиќ го изненади Харис со скапоцен подарок од 9.500 евра

На Харис Берковиќ неодамна му беше роденден, а неговата избраничка Рада Манојловиќ не жалела пари за да го израдува на најдобриот можен начин.

Имено, како што пренесува извор близок на фолкерката, Рада на 9ти јуни го однела Харис на романтична вечера на еден белградски сплав.

Меѓутоа тоа не било се. Во еден момент Манојловиќ му дала запакуван подарок, а вистинско одушевување настанало кога тој сфатил што таа му подарила.

Станува збор за рачен часовник во вредност од 9.500 евра, а пејачот особено бил одушевен од тоа што Рада се распрашала кај неговите пријатели, па затоа му го купила тој часовник кој тој планирал сам да си го набави.

Слични објави

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо

(Фото) Голема прослава во семејството Ѓоковиќ: Братот на Новак го слави 29. роденден

еспресо
Се вчитува....