3.8 C
Скопје
03:16 - 21 февруари, 2024

Ознака : берковиќ

ЛајфстајлСцена

Му купила нешто што долго го меркал: Рада Манојловиќ го изненади Харис со скапоцен подарок од 9.500 евра

Igor
На Харис Берковиќ неодамна му беше роденден, а неговата избраничка Рада Манојловиќ не жалела пари за да го израдува на најдобриот можен начин. Имено, како...