Ознака : секунди

Здрави навики

Заборавете на мрзата: 9 вежби по 30 секунди кои ќе го оформат вашето тело (ВИДЕО)

Igor
Оформете го вашето тело и заборавете на мрзеливоста, правете ги овие 9 вежби секој ден. Целта на овој домашен тренинг е отстранување на салото од...
Лајфстајл Сцена

За неколку секунди ЗАРАБОТИВ 1.000 ЕВРА: Тијана Дапчевиќ открива како ги добила овие пари!

Igor
Пејачите, во денешно време, се делат на оние кои со гордост го прифаќаат бакшишот и на оние кои со гадење зборуваат за овој вид на...
Здрави навики

Фризерите советуваат: Овој тест од 10 секунди открива дали смеете да ја фарбате косата

Igor
Многу фактори влијаат на крајниот резултат на фарбањето на косата, но еден е клучен – косата мора да биде здрава за таа да изгледа добро....
Лајфстајл Сцена

„Кога Тито после пет секунди од нашата свирка ги затна ушите, не симнаа од бината“

Igor
Горан Бреговиќ во интервјуто за „Неделник“ откри дали бендот „Бијело дугме“ бил државен проект, или дали го основала Удба, како што се зборувало. Наводно, преку...