Tag : фризерите

Убавина

Фризерите го открија најдобриот трик за волумен на косата

Еспресо
Потребни ви се само неколку минути од вашето време и еден производ… Иако рутината за миење на косата ни налага најпрвин да користиме шампон, а...
Сцена Убавина

Фризерите советуваат: Овој тест од 10 секунди открива дали смеете да ја фарбате косата

Igor
Многу фактори влијаат на крајниот резултат на фарбањето на косата, но еден е клучен – косата мора да биде здрава за таа да изгледа добро....
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian