11.8 C
Скопје
21:53 - 29 февруари, 2024

Ознака : дапчевиќ

БалканСлајдерСцена

(Видео) Тијана не мора да се стрижи ќелава, не се пласира за Евровизија: „Немаме сите ист вкус за музика ни исти очи“

Еспресо
Тијана Дапчевиќ и оваа година како и претходните настапи на фестивалот „Песна за Евровизија“ за Србија, каде се обиде да обезбеди виза за Евровизија. За...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ЕВРОВИЗИЈА 2022: Вечерва ќе се дознае името на претставникот на Србија, Тијана Дапчевиќ во најтесниот круг

Еспресо
По две полуфинални вечери, вечерва ќе се дознае името на српскиот  претставник на Евровизија. Македонката Тијана Дапчевиќ е во најтесен круг. Во финалето за претставник...
ЛајфстајлСцена

За неколку секунди ЗАРАБОТИВ 1.000 ЕВРА: Тијана Дапчевиќ открива како ги добила овие пари!

Igor
Пејачите, во денешно време, се делат на оние кои со гордост го прифаќаат бакшишот и на оние кои со гадење зборуваат за овој вид на...