За неколку секунди ЗАРАБОТИВ 1.000 ЕВРА: Тијана Дапчевиќ открива како ги добила овие пари!

Пејачите, во денешно време, се делат на оние кои со гордост го прифаќаат бакшишот и на оние кои со гадење зборуваат за овој вид на заработка, сметајќи го за недостоен.

Тијана Дапчевиќ, од друга страна, повеќе припаѓа кон онаа втората група, но не крие дека во една прилика добила неверојатен бакшиш.

„Во кафеана никогаш не сум добила бакшиш, но еднаш во една прилика на еден настан добив, кога на еден господин му запеав на увце“, откри Тијана која кај нас во последно време е мегапопуларна по улогата во ТВ серијата „Преспав“, глумејќи го ликот Ула.

„Тогаш за неколку секунди ми даде 1000 евра, и тоа е најголемиот бакшиш кој некогаш сум го добила. Инаку, јас не знам да земам пари на тој начин, најверојатно затоа што немам многу искуство во кафеани со таков начин на пеење. Тоа до некаде е и нормално бидејќи не се занимавам со народна музика“, заклучи Тијана.

Слични објави

ЕДНОСТАВНО И СЕКСИ: Модниот стил на Брижит Бардо кој му одолева на времето (ФОТО)

Igor

Само кажете го ова и секој маж ќе полуди за вас: Пет реченици кои НЕНОРМАЛНО ГИ ВОЗБУДУВААТ!

Igor

Зошто е потребна дополнителна хидратација на кожата

Igor

Дали можете да претпоставите кое е девојчето на сликата?

Еспресо

Фотографијата од 1998 година која предвидува како ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020 не можеше да биде полоша, ниту попогрешна (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон призна дека е во врска со овие две дами (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

15 − 10 =

Слични објави

ЗДРАВО И АРОМАТИЧНО: Масло од семки од тиква и неговите хранливи вредности

Igor

МНОГУ МАНЕКЕНКИ НЕ БИ СЕ ОСУДИЛЕ НА ОВА: Емили Ратајковски позираше недепилирана, па испрати јасна порака (ФОТО)

Igor

Адријана Кеш ги „збудали“ обожавателите! Уште една секси-фотка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

ГОДИНИТЕ НЕ Ѝ МОЖАТ НИШТО: Лиз Харли гола во базен (ФОТО)

Igor

Легендарните „Металика“ објавуваат илустрирана книга со осврт на целата кариера

Igor

4 многу едноставни работи кои мажите ги посакуваат во креветот

Igor