Ознака : симнаа

Лајфстајл Сцена

„Кога Тито после пет секунди од нашата свирка ги затна ушите, не симнаа од бината“

Igor
Горан Бреговиќ во интервјуто за „Неделник“ откри дали бендот „Бијело дугме“ бил државен проект, или дали го основала Удба, како што се зборувало. Наводно, преку...