30.8 C
Скопје
13:18 - 10 август, 2022

Категорија: Видео

Видео Лајфстајл Секојдневие Слајдер

ВИДЕО | Австралиец се прости од својата тетка на свој начин: „Нацрта“ срце со помош на овци

И. Т.
Еден австралиски фармер се прости на необичен начин од неговата тетка која починала по двегодишна борба со рак. Бен Џексон не успеал да ја види...
Вести Видео Свет Слајдер

(ВИДЕО) КАМАЛА ХАРИС СЕ „ЗГАЗИ“ ОД СМЕЕЊЕ, А ПРАШАЊЕТО „МРТВО“ СЕРИОЗНО

Еспресо
Американската потпретседателка Камала Харис се смееше пред новинарите кога еден од нив ја праша за хаосот во Авганистан! Видеото објавено на ТикТок предзивика очигледни шок...
Вести Видео Свет Слајдер

(ШОКАНТНО ВИДЕО) Разбеснат Питбул нападнал жена и ја зграпчил за нога, едвај ја спасиле

Еспресо
Жените шетале со своите домашни миленичиња, а кога го виделе вознемиреното куче единствено што можеле било своите мали кучиња да ги подигнат од земја и...
Видео Здрави навики Здравје Слајдер

(ФОТО+ВИДЕО) Вежбаме со Елена Мирческа: Вежби за абдоминалната регија – Планк

Ј.К.Д
Доколку ви требаат вежби за абдоминалната регија кои би одзеле помалку време, а би дале поголем ефект од останатите стомачни вежби, кои би можеле да...
Вести Видео Свет Слајдер

(ВИДЕО) ПАНИКА НА МЕГА-КОНЦЕРОТ HOMECOMING ВО ЊУЈОРК: Сите брзо дома, доаѓа ураган од прв степен!

Еспресо
Макси концертот во Централ Парк беше прекинат поради влошување на временските услови во Њујорк, поврзани со пристигнувањето на ураганот Хенри на североисточниот брег на САД....
Видео Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) МАДОНА ПЕЕ И ИГРА НА „БЕЛА ЧАО“, вака се забавува „до бесвест“ на одмор во јужна Италија

Еспресо
Мадона ужива во својот одмор кој го поминува во јужна Италија, поточно во Апулија, останувајќи неколку дена во Остуни. Друштво ѝ прават нејзините деца, нејзиното...
Видео Слајдер

(ВИДЕО) УЖАСНИ СЦЕНИ ВО КАБУЛ: Жени ги префрлаат своите дечиња преку бодликави жици

jasmina.kantardzieva
До странските медиуми стигнаа нови сцени на очај од аеродромот во Кабул каде жените за да ги спасат своите мали деца и да ги префрлат...