15.8 C
Скопје
17:36 - 27 февруари, 2024

Ознака : ураган

ВестиВи ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдер

(ВИДЕО) Ураганот од епски размери стигна до Флорида, 2,5 милиони луѓе беа повикани да се евакуираат

Еспресо
Додека ураганот Иан се приближуваше до Флорида, жителите на флоридскиот брег на заливот ги испразниле полиците со намирници, ги затвориле прозорците и се евакуираат во...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) УРАГАНКАТА КСЕНИЈА БЕЗ ШМИНКА: Дали и вака остава без здив?

Еспресо
Популарната ураганка Ксенија Кнежевиќ, ги освои срцата на многу обожаватели со својот изглед и харизма, а истите ги забележаа промените во нејзвиниот изглед во последно...
ВестиВидеоСветСлајдер

(ВИДЕО) ПАНИКА НА МЕГА-КОНЦЕРОТ HOMECOMING ВО ЊУЈОРК: Сите брзо дома, доаѓа ураган од прв степен!

Еспресо
Макси концертот во Централ Парк беше прекинат поради влошување на временските услови во Њујорк, поврзани со пристигнувањето на ураганот Хенри на североисточниот брег на САД....