25.8 C
Скопје
13:27 - 14 април, 2024

(ФОТО) УРАГАНКАТА КСЕНИЈА БЕЗ ШМИНКА: Дали и вака остава без здив?

Популарната ураганка Ксенија Кнежевиќ, ги освои срцата на многу обожаватели со својот изглед и харизма, а истите ги забележаа промените во нејзвиниот изглед во последно време. Ксенија си ја смени бојата на косата од плава во црвена, а потоа стана бринета.

Ураганката и ќерка на пејачот Ненад Кнежевиќ Кнежа отсекогаш изгледала како да се симнала од модна писта, но сега на социјалните мрежи се појави нејзина фотографија без шминка.

„Млада и убава. Ако таа му е грда на некого, нека се погледне во огледало”, „Не ѝ треба шминка”, се само некои од коментарите кои го охрабруваат природниот изглед на Ксенија под објавата на „Инстаграм“.

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....