10.8 C
Скопје
20:21 - 28 февруари, 2024

Ознака : бесен

ВестиВидеоСветСлајдер

(ШОКАНТНО ВИДЕО) Разбеснат Питбул нападнал жена и ја зграпчил за нога, едвај ја спасиле

Еспресо
Жените шетале со своите домашни миленичиња, а кога го виделе вознемиреното куче единствено што можеле било своите мали кучиња да ги подигнат од земја и...