3.8 C
Скопје
04:21 - 21 април, 2024

(ШОКАНТНО ВИДЕО) Разбеснат Питбул нападнал жена и ја зграпчил за нога, едвај ја спасиле

Вознемирувачко видео го преплави Интернетот – снимена е жена како е нападната од питбул.

Жените шетале со своите домашни миленичиња, а кога го виделе вознемиреното куче единствено што можеле било своите мали кучиња да ги подигнат од земја и на тој начин да ги спасат.

За жал, едната девојка настрадала. Бесното куче ја зграпчило за нога и почнало да ја распарчува. Тоа го регистрирала сообраќајната камера.

На жената би ѝ немало спас, ако не притрчал човек и се нафрлил на кучето…

Слични објави

„Ајде веќе!“: Харис ѝ се дерел на Мелина пред сите, не сакал да дава изјави за медиумите

Еспресо

Единаесет милиони прегледи за 11 часа: Тејлор Свифт на најубав начин му оддаде почит на легендарниот филм, овој детаљ ги воодушеви сите

еспресо

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо
Се вчитува....