20.8 C
Скопје
20:39 - 14 јуни, 2024

Ознака : камала харис

ВестиВидеоСветСлајдер

(ВИДЕО) КАМАЛА ХАРИС СЕ „ЗГАЗИ“ ОД СМЕЕЊЕ, А ПРАШАЊЕТО „МРТВО“ СЕРИОЗНО

Еспресо
Американската потпретседателка Камала Харис се смееше пред новинарите кога еден од нив ја праша за хаосот во Авганистан! Видеото објавено на ТикТок предзивика очигледни шок...