25.8 C
Скопје
09:38 - 24 јуни, 2024

Ознака : карактеристики

АстроМала астро школаСлајдер

ПРОВЕРЕТЕ ШТО Е ВО ХОРОСКОП ПРЕД ДА ИЗЛЕЗЕТЕ НА ПРВ СОСТАНОК: Sвездите ќе ви помогнат да го пронајдете идеалениот партнер

М.Р.
Многу жени сонуваат за сродна душа, за партнер кој ќе им ги исполни најскриените желби. Астролозите велат дека секој знак на Зодијакот обрнува внимание на...
Секојдневие

Особини со кои зрачат привлечните жени!

Еспресо
Привлечните жени се природни, отворени и немаат комплекси. Многумина веруваат дека привлечноста важи од надворешниот изглед, но не е така. Дамите кои како магнет ги...
Секојдневие

Што кажува вашата профилна фотографија за вас?

Еспресо
Доколку на сликата има дете, односно вие како дете или некое бебе – модел, вие порачувате: „Уште сум мала, не можам и не сакам да...
Лајфстајл

Жени кои се како магнет за секој маж

Слободен печат
Жените кои добиваат се што ќе посакаат не се нужно фатални убавици, токму спротивното – тоа што ги разубавува доаѓа одвнатре, а не однадвор. Всушнот...
СценаХороскоп

Мала астро школа: Бегате ли од реалноста?

Igor
Во астрологијата Нептун ги означува нашите уметнички способности, дали сме реални или фантазери, на кој начин ја доживуваме околината. Оваа планета владее со интуицијата, психичките...
СценаХороскоп

НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАБЛУДИ ВО ХОРОСКОПОТ: Овие особини ги толкуваме сосема погрешно

Igor
Без разлика дали верувате во хороскоп или сте само љубопитни, сигурно веќе ги знаете карактеристиките кои го опишуваат вашиот знак. Но, многу од тие особини...
СценаХороскоп

НЕ МОЖЕТЕ ПРОТИВ НИВ: Ова се НАЈТВРДОГЛАВИТЕ хороскопски знаци

Igor
Секој од нас познава некој кој е крајно тврдоглав и што не може да излезе на крај со него. Ако не познавате таков, тогаш размислете...
Лајфстајл

Ги поседувате овие 2 карактеристики, честитки – Вие сте одлични во кревет!

Igor
Иако бројот на сексуални односи во текот на неделата зависи од самиот карактер на луѓето, едно неодамнешно испитување покажало дека луѓето со најбогат сексуален живот...