4.8 C
Скопје
03:17 - 4 март, 2024

Ознака : астро школа

АстроМала астро школаСлајдер

ДОВОЛНО Е ДА ИМ ЗГРЕШИТЕ САМО ЕДНАШ: Овие три овие хороскопски знаци се непопустливи и непоколебливи

М.Р.
Сосема е нормално да се оддалечиме од некои луѓе со тек на време и логично е да се дистанцираме од личности кои не придонесуваат за...
АстроСлајдерХороскоп

НАЈЛОЈАЛНИТЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Без двоумење можете да им ги кажете сите ваши тајни

М.Р.
Хороскопот тврди дека без размислување или двоумење можете да имате целосна доверба во овие знаци… Дали некогаш сте се запрашале дали е можно врз основа...
АстроСлајдерХороскоп

НАЈГОЛЕМИТЕ НАРЦИСИ ВО ЗОДИЈАКОТ: Од 12 хороскопски знаци, само три се на оваа листа

М.Р.
Иако е здраво да се сакате самите себе, кај некои хороскопски знаци таа љубов е малку поизразена отколку кај другите. Од 12 знаци во зодијакот,...
СценаХороскоп

Мала астро школа: Бегате ли од реалноста?

Igor
Во астрологијата Нептун ги означува нашите уметнички способности, дали сме реални или фантазери, на кој начин ја доживуваме околината. Оваа планета владее со интуицијата, психичките...
СценаХороскоп

Мала астро школа: Како да си го одберете вистинскиот партнер за вас

Igor
Веројатно веќе сте слушнале, месечината има огромно влијание на психата и на расположението на луѓето, влијае на ритамот на растителниот свет, на животните, па дури...