6.8 C
Скопје
07:18 - 4 март, 2024

Ознака : магнет

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Два хороскопски знаци магнетски ќе ги привлечат и поранешните и идни партнери

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кои ќе бидат магнетски привлечни во периодот од 1 до 3 декември, односно овој викенд. Ќе зрачат со позитивна...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКО ДА ПРИВЛЕЧЕТЕ ПОВЕЌЕ ПАРИ: Овие 3 работи ставете ги во паричникот!

Еспресо
Кои 3 работи треба да ги носите во вашиот паричник за да привлечете пари – стари симболични верувања и тајни на фенг шуи! Според фенг...
Лајфстајл

Жени кои се како магнет за секој маж

Слободен печат
Жените кои добиваат се што ќе посакаат не се нужно фатални убавици, токму спротивното – тоа што ги разубавува доаѓа одвнатре, а не однадвор. Всушнот...