6.8 C
Скопје
06:11 - 4 март, 2024

Викенд љубовџии: Два хороскопски знаци магнетски ќе ги привлечат и поранешните и идни партнери

Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кои ќе бидат магнетски привлечни во периодот од 1 до 3 декември, односно овој викенд.

Ќе зрачат со позитивна енергија, а особено жените родени во овие два знака ќе бидат „попрскани“ со златна прашинка од Универзумот, па ќе биде невозможно да им се одолее.

Кој ќе привлекува поранешни, сегашни и идни партнери, прочитајте во продолжение.

Лав

Лавот навистина ќе покаже дека е доминантен дури и меѓу најдоминантните кои се во негова близина. Ќе зрачи со позитивност, моќност и посебна заводливост. Оттука е прв на астро листата на најпривлечни овој викенд. Очекувајте интересни средби, нови познанства, флертови, но и – средби или телефонски повик од поранешните љубовници. Како ќе постапите во ваква конфузна љубовна ситуација, останува на вас. Ѕвездите стојат зад одлуките на вашето срце.

Вага

Љубовта ќе биде главен протагонист во животот на Вагите овој викенд. И тоа буквално. Сепак, астролозите советуваат да внимавате! Оние кои се во врска, можат да бидат „фатени“ во неверство. Слободните Ваги пак, можат да влетаат во бурна врска поради која ќе запостават важни обврски. Затоа, астролозите ве советуваат вашата силна енергија и магнетизам да ги искористите на вистински начин – романтика, нежност и вечера под свеќи. Без претерување.

 

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....