23.8 C
Скопје
12:03 - 14 април, 2024

Ознака : Доктор Горан

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) Доктор Горан за здравствената состојба на Џастин Бибер: Пејачот треба да направи ХИВ – тест

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ДОКОЛКУ имате ДИЈАБЕТ ТИП 2 слушнете го ДОКТОР ГОРАН: Видео за лаици кое многу ќе ви помогне!

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски или попознат...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниСлајдер

ИНТЕРВЈУ со Горан Трајковски, алијас доктор Горан: Би ми било предизвик да го реформирам зарѓаниот македонски здравствен систем!

Наташа Мустафа
Доктор Горан, доктор по интерна медицина, го следат речиси 50.000 следбеници на социјалните мрежи. Тој е најпознатиот инфлуенсер меѓу докторите и најпознатиот доктор меѓу инфлуенсерите....
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ДОКТОР ГОРАН ЗАЕДНО СО СИНОТ РАНО НАУТРО НА КОЛЕДЕ: Коледе леде паднало греде… ечеше во едно маало во Баварија!

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски или попознат...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) НОВОГОДИШНАТА ЕЛКА НА ДОКТОР ГОРАН: Многу чудна, но лампионите ја разубавеа!

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЛАГИ И ТАЈНИ СО Д-Р ГОРАН: Сакаше да имаме уште едно дете, а јас пиев…

М.Р.
Познатиот доктор кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат како Горан Трајковски или попознат само...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО)„СЕ СЛУЧИ ЕДНА ТРАГЕДИЈА“: Доктор Горан се врати на „Инстаграм“, но со тешко признание!

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделуваше со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ИНСТАГРАМ ВО ЖАЛОСТ: Доктор Горан се простува од своите бројни фанови!

M.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделуваше со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски...
Ви ПрепорачувамеСекојдневиеСлајдер

Хуманите луѓе ѝ го вратија бебето на „Маја“

Мими Стојановска
Пред околу 3 месеци, нашиот доктор Горан Трајковски кој живее и работи во Германија, покрена хуманитарна акција за девојката која ја нарече „Маја“. Нејзината приказна...