11.8 C
Скопје
23:47 - 29 февруари, 2024

Ознака : Горан Трајковски

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниСлајдер

ИНТЕРВЈУ со Горан Трајковски, алијас доктор Горан: Би ми било предизвик да го реформирам зарѓаниот македонски здравствен систем!

Наташа Мустафа
Доктор Горан, доктор по интерна медицина, го следат речиси 50.000 следбеници на социјалните мрежи. Тој е најпознатиот инфлуенсер меѓу докторите и најпознатиот доктор меѓу инфлуенсерите....
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ДОКТОР ГОРАН ЗАЕДНО СО СИНОТ РАНО НАУТРО НА КОЛЕДЕ: Коледе леде паднало греде… ечеше во едно маало во Баварија!

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски или попознат...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ИНСТАГРАМ ВО ЖАЛОСТ: Доктор Горан се простува од своите бројни фанови!

M.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделуваше со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски...