18.8 C
Скопје
06:41 - 13 јуни, 2024

Ознака : дијабет тип два

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ДОКОЛКУ имате ДИЈАБЕТ ТИП 2 слушнете го ДОКТОР ГОРАН: Видео за лаици кое многу ќе ви помогне!

М.Р.
Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски или попознат...