7.8 C
Скопје
04:10 - 28 февруари, 2024

Ознака : анонимно прашање

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЛАГИ И ТАЈНИ СО Д-Р ГОРАН: Сакаше да имаме уште едно дете, а јас пиев…

М.Р.
Познатиот доктор кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат како Горан Трајковски или попознат само...