Ознака : убаво

Секојдневие

Летна комбинација за десетка: Џенифер Анистон не знае да погреши (ФОТО)

Igor
Џенифер Анистон е уловена на улиците во Лос Анџелес во опуштено летно издание додека шетала низ бутиците. Холивудската актерка облекла едноставен бел памучен комбинизон со...
Лајфстајл Сцена

Нивес Целзиус БЕЗ ГРАМ ШМИНКА, коментарите поделени (ФОТО)

Igor
Нивес се чувствува многу убаво… Хрватската пејачка и манекенка Нивес Целзиус објави фотографија без шминка и ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм. View this post...
Uncategorized

Мали совети за секогаш чиста и убаво уредена бања

Igor
Бањата треба да биде нашата оаза на мирот, а не мачно место кое постојано треба да се чисти… Еве како да си ги скратите маките...