Нивес Целзиус БЕЗ ГРАМ ШМИНКА, коментарите поделени (ФОТО)

Нивес се чувствува многу убаво…

Хрватската пејачка и манекенка Нивес Целзиус објави фотографија без шминка и ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм.

На фотографијата е само во бело бикини, а многумина коментираа дека изгледа подобро од било кога.

„Денес работам на тенот“, напиша Нивес и наведе дека на лицето нема ниту грам шминка.

За фотографијата доби речиси 15.000 лајкови, како и бројни коментари за својата линија.

„Се прашувам на што денес работат комшиите, можеби поправаат далекуводи“, се шегуваа некои.

Слични објави

БОЛИВУД полуде по згодната ГРЧКА актерка (ФОТО)

Igor

Невкусна шега на хрватската група „Колонија“: Го менуваме името во „Коронија“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Нокаут вредни и во време на пандемија: Спот за „Сакам да живеам“, документарец, нов албум и лого на бендот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најопасната жена на Америка: Ја викале Тифусарката Мери, а заразила десетици луѓе пред карантинот

Еспресо

Погледнете го ова ремек-дело од видеоспот: „Ана“ ги оживеа восочните фигури на „Суперхикс“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кардашијанките како Јинг и Јанг: Се соблекоа покрај базенот, ги истакнаа задниците и побараа милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три × 1 =

Слични објави

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Igor

„Добрите девојки одат во рајот, лошите одат секаде“: Славната Кетрин Хепберн две децении била во врска со оженет маж!

Еспресо

Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА)

Igor

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите бараат актерот да биде прогласен за личност на годината

Igor

НА СКАЛА ОД 1 ДО 10: Колку се арогантни овие 4 хороскопски знаци?

Igor

Легендарниот Тарантино на 56 години го доби првото дете

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian