20.8 C
Скопје
20:54 - 15 април, 2024

Ознака : бик

СценаХороскоп

Кои се најчесните хороскопски знаци?

Igor
Дознајте кои три хороскопски знаци се најчесни, тие се одлични пријатели, никогаш нема да ве измамат, Овен Веселиот израз на неговото лице не мора ништо...
СценаХороскоп

Дневен хороскоп за 5 април 2019, петок

Igor
ОВЕН РАБОТА: Полни сте со ентузијазам, уживајте во пријатните моменти и целиот ден искористете го за разговори со пријателите и блиските. ЉУБОВ: Насочете се кон...
СценаХороскоп

Дневен хороскоп за 4 април 2019, четврток

Igor
ОВЕН РАБОТА: Интуитивните сигнали ве предупредуваат на потенцијалната опасност, затоа бидете внимателни во друштво на непознатите соработници ЉУБОВ: Чувствувате емотивен немир. Имате чувство дека сте...
СценаХороскоп

Дневен хороскоп за 3 април 2019, среда

Igor
ОВЕН РАБОТА: Бројни деловни обврски кои ги имате ве оптеретуваат. Се чувствувате како на некој начин да сте сокриени во ќош. ЉУБОВ: Партнерот ќе ви...