11.8 C
Скопје
22:03 - 29 февруари, 2024

Ознака : април

АстроСлајдерХороскоп

Три хороскопски знаци ќе скокаат од радост на крајот на април: Еве кој е на списокот

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела – помеѓу 24 и 30 април. Станува збор за три знаци...
АстроСлајдерХороскоп

Миленици на судбината: Три хороскопски знаци ќе бидат најсреќни на крајот на април

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ќе станат вистински миленици на судбината на крајот на април. Универзумот ќе ги придружува на секој чекор од...
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 3 април

Еспресо
Овен На овој ден може да почувствувате дека вашата енергија и мотивација се на врвот. Искористете го понеделникот за да ги придвижите вашите цели и...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе бидат изневерени од најблиските: Април ќе им донесе разделба и болка на два хороскопски знаци

Еспресо
Астролозите составија хороскоп за април и кажаа кои знаци од Зодијакот се изложени на ризик да ја загубат љубовта. Се покажа дека претставниците на некои...
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за сабота, 1 април

Еспресо
Овен На овој ден, Овенот треба да биде потрпелив и воздржан во своите постапки. Не брзајте да донесувате важни одлуки. Најдобро е да го правите...
АстроСлајдерХороскоп

Нови деловни можности: Три хороскопски знаци ќе добијат неверојатни понуди во април

Еспресо
Атсролозите именуваа три знаци на Зодијакот кој во текот на месец април 2023 ќе можат професионално да се докажат и да заработат повеќе од вообичаеното....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Месечен хороскоп за април: Љубов за Близнаците, убави можности за Девиците, голема победа за Овните…

Еспресо
Во април планетата Венера ќе помине низ знакот Близнаци, со што ќе им донесе многу среќа во љубовта на сите воздушни знаци и повеќе.. А...
АстроСлајдерХороскоп

Среќници во април: Два хорососкопски знаци со бројни нови можности и успеси на секое поле

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на зодијакот, чии претставници ќе имаат многу среќа во следниот месец. За што да се подготват  – прочитајте во продолжение. Бик...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскоп за април 2023 година: За Близнаците подароци, за Девицата пари, за Бикот загуби

Еспресо
Астрологот Наталија Власенко направи прогноза за април 2023 година за сите знаци на Зодијакот. За некого вториот месец од пролетта ќе биде забавен и весел,...
АстроСлајдерХороскоп

Полн паричник: Два хороскопски знаци ќе имаат неверојатна среќа со парите во април

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои можат да ги надополнат своите паричници веќе на почетокот на април. Судбината ќе ви даде шанса да ја...