НЕ СЕ ЗАДЕВАЈТЕ СО НИВ: Ова се трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

И додека на едни им е лесно да простат и заборават, кај други луѓе „делото“ не застарува и вечно го паметат и приготвуваат одмазда.

Личностите родени во следниве три хороскопски знаци никогаш нема да заборават кога некој ги повредил, па дури и сакаат да се одмаздат:

ЈАРЕЦ

Ако повредите личност родена во знакот Јарец, да знаете дека тоа ќе го преплаќате и отплаќате во текот на целиот живот. Тие не забораваат, а враќаат „мило за драго“. Јарците не поднесуваат да бидат повредени и често се кријат зад своите заштитни оклопи и дозволуваат лутината да ги води.

БИК

Биковите се грижат само за луѓето кои им се важни и не се обѕираат на „ситната риба“. Доколку некој неважен ги повреди, тие брзо забораваат. Но, ако ги повреди некој сакан, бидете сигурни дека тоа никогаш нема да биде заборавено.

СКОРПИЈА

Ако повредите личност родена во знакот Скорпија, таа јасно ќе ви даде до знаење дека еден ден вашата грешка ќе биде дебело наплатена. Тие сметаат дека лутината и агресијата решаваат многу проблеми, особено кога е во прашање повреденото его.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

ЗАКОПЧАНА ДО ГРЛО: Ова е првиот јавен настап на Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Igor

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor

Мајката на Рита Ора, Вера (55) стана модел и позира во бикини (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 16.09.2019 понеделник

Igor

Сораја на базен: Ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие „балони“ (ФОТО)

Igor

Таа е најзгодната пејачка на српската естрада: Младата Милица Павловиќ во долна облека се снима на огледало! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 × 5 =

Слични објави

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Еспресо

Тор­та со тиква (РЕЦЕПТ)

Igor

Пејачката Едита позираше на бензинска во провокативен краток фустан! (ФОТО)

Еспресо

Филм кој го расплака Џејсон Момоа: „Ме расплакавте пред децата“ (ФОТО)

Igor

Можете ли да погодите со што би се занимавал Роналдо да не е фудбалер?

Igor

Малку луѓе ја знаат оваа тајна: Еве за што служи овој мал детаљ на вашата јакна (ФОТО)

Igor