18.8 C
Скопје
05:46 - 20 јули, 2024

НЕ СЕ ЗАДЕВАЈТЕ СО НИВ: Ова се трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

И додека на едни им е лесно да простат и заборават, кај други луѓе „делото“ не застарува и вечно го паметат и приготвуваат одмазда.

Личностите родени во следниве три хороскопски знаци никогаш нема да заборават кога некој ги повредил, па дури и сакаат да се одмаздат:

ЈАРЕЦ

Ако повредите личност родена во знакот Јарец, да знаете дека тоа ќе го преплаќате и отплаќате во текот на целиот живот. Тие не забораваат, а враќаат „мило за драго“. Јарците не поднесуваат да бидат повредени и често се кријат зад своите заштитни оклопи и дозволуваат лутината да ги води.

БИК

Биковите се грижат само за луѓето кои им се важни и не се обѕираат на „ситната риба“. Доколку некој неважен ги повреди, тие брзо забораваат. Но, ако ги повреди некој сакан, бидете сигурни дека тоа никогаш нема да биде заборавено.

СКОРПИЈА

Ако повредите личност родена во знакот Скорпија, таа јасно ќе ви даде до знаење дека еден ден вашата грешка ќе биде дебело наплатена. Тие сметаат дека лутината и агресијата решаваат многу проблеми, особено кога е во прашање повреденото его.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....