21.8 C
Скопје
15:58 - 30 мај, 2024

Ознака : актер

ЛајфстајлСцена

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Igor
Италијанската јужна обала се смета за идеално летувалиште за славните и богатите, а тоа не не чуди, бидејќи речиси сите тие ја избираат токму оваа...
ЛајфстајлСцена

„Ѕверката“ се уште жари и пали и во седмата деценија: Вака денес изгледа љубовта на Кери Бредшо (ФОТО)

Igor
Иако многумина мислеа дека ќе остане ерген, пред неколку години тој сепак застана на лудиот камен, погледнете како денес изгледа љубовта на Кери Бредшо. Актерот...
ЛајфстајлСцена

НЕЧИСТ И ДЕЗОРИЕНТИРАН: Никој не може да верува како изгледа познатиот актер (ФОТО)

Igor
По две години, Метју Пери повторно е виден во јавноста, во многу лоша состојба, особено поради неговата борба со зависностите и депресијата. Неговите обожаватели сметаат...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

МУ ЗЕМАЛЕ СЕ, ГОЛЕМ СРАМ: Холивудски актер ограбен во Белград за време на настап

Igor
Холивудскиот актер Џек Димиќ на 20 јуни првпат гостувал во Србија со монодрамата „Еј, животе“ и иако ја наполнил салата со публика, ова искуство нема...
ЛајфстајлСцена

Запознајте го актерот од Тетово кој има светска слава, но и часовник од 145 илјади евра!

Igor
Блерим Дестани е актер со потекло од Тетово кој веќе постигнал светка слава со улоги во голем број познати филмови. Последната негова улога е во...
ЛајфстајлСцена

Родени на ист ден: Овој актер веројатно ќе му биде кум на малиот принц (ФОТО)

Igor
Шпекулациите веќе почнаа… кој ќе му биде кум на малиот принц? Само што британскиот принц Хари и Меган Маркл го добија првото дете, британските медиуми...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на францускиот актер целосно гола на насловната страница на „Photo“

Igor
Францускиот актер Венсан Касел и неговата сопруга Тина Кунаки го очекуваат првото дете. Taa неодамна се фотографирала за насловната страница на магазинот „Photo“ целосно гола....