Никола Ристановски: Кога не е на „даските кои живот значат“, поминува скапоцено време со својата преслатка ќерка (ФОТО)

Еден од нашите најпознати и најдобри актери, Никола Ристановски беше забележан во друштво на својата помала ќерка во еден скопски ресторан.

Актерот познат по улогите во Џган, Монтевидео, Балканот не е мртов и многу други, кога не ја освојува сцената и сите не восхитува со својот неверојатен талент, тој поминува време со својата преслатка ќерка.

Харизматичниот актер и покрај тоа што е извонреден во својата професија, тој исто така е и прекрасен татко кон своите ќерки.

Васко Спасоски
Васко Спасоски
Васко Спасоски
Васко Спасоски

Слични објави

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Неда Украден за славата имала помош: Погледнете како со внуките витка сарма (ФОТО)

Igor

Додека Италија е под карантин, каналите во Вениција закрепнуваат! (ВИДЕО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 25 септември 2019: Раковите ќе го добијат тоа што го сакаат

Igor

ВЕЌЕ СЕ ОГРАНИЗИРА СВАДБАТА: Актерот и пејачката смислија се, а ова се деталите!

Igor

БРИТАНЦИТЕ БЕСНИ: Покренаа петиција против Меган и Хари, а ова е причината!

Igor

Остави Коментар

13 − 6 =

Слични објави

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Jexi“ е комедија која ќе ве насмее, но и ќе ве потсети на секојдневната зависност на човекот од модерната технологија

Михаило Донев

Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат!

Igor

ИМА 15 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ИНСТАГРАМ: Рита Ора покажа нешто повеќе… (ФОТО)

Igor

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Igor

Зарем немаш пари за нови сандали? Луна Џогани на снимање во искинати штикли! (ФОТО)

Еспресо

ВО БАДЕМАНТИЛ И СО РОЗИ ВО УСТАТА: Пејачот им го честиташе 8-ми март на дамите и направи хаос на Инстаграм (ВИДЕО)

Еспресо