Прекрасна е! Антонио Бандерас се појави со ќерка му на црвениот тепих (ФОТО)

На 23-то доделување на холивудските филмски награди, се собраа голем број познати личности како што се Оливија Вајлд, Никол Кидман, Шерлиз Терон, Рене Зелвегер, Ал Пачино и уште многу други, но најголемо внимание привлече ќерката на Антонио Бандерас, Стела Бандерас.

Ова е првото појавување на Антонио и неговата ќерка Стела заедно на црвениот тепих. Кога пристигнаа на доделувањето, сите погледи беа вперени кон нив. Иако е ова нејзино прво официјално појавување во медиумите, таа успеа да привлече огромно внимание.

Profimedia

Сите забележаа колку е убава, а секако имала и од кого да ги наследи гените. Антонио ќерката Стефани ја доби додека беше во брак со актерката Мелани Грифит.

Profimedia

Во друштво на Антонио беше и неговата сегашна девојка и маќеа Дакота Џонсон.

Profimedia

 

Слични објави

Јајце на „облак“

Igor

Поранешниот партнер на Станија влегол во ресторанот, ја грабнал за рака и ја одвел со себе!

Васко Спасоски

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

СИ ГО СМЕНИЈА ЛИЧНИОТ ОПИС: Дали ќе ги препознаете овие балкански ѕвезди?

Igor

БРЕД ѝ порачал на АНЏЕЛИНА: Потпиши ги документите или ќе платиш

Igor

Тоа што не сте го знаеле за Хаваите – Уживање под палмите или качување на највисоката планина (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

12 + 15 =

Слични објави

Немав пари за хотел, спиев во автомобил: Ален Исламовиќ во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Бебето кое цел свет сакаше да го види – Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Еспресо

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor

Холандија победи на Евровизија: ТАМАРА НА ИСТОРИСКОТО 8. МЕСТО

Igor

НЕ СЕ ЗАДЕВАЈТЕ СО НИВ: Ова се трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

Igor

РОК-ЅВЕЗДАТА ЗА БРАКОТ И ЉУБОВТА: Никогаш нема да ме видите со љубовница

Igor