14.8 C
Скопје
11:03 - 28 февруари, 2024

Категорија: Слајдер

БалканСлајдерСцена

ФОТО: Драгана Мирковиќ во пижами позираше пред новогодишната елка

М. Р.
Пејачката Драгана Мирковиќ го украси својот дом во Австрија, а видеата потоа ги сподели на социјалните мрежи. Пред неколку дена, Мирковиќ покажа како изгледа внатрешноста...
СветСлајдерСцена

ФОТО | Неверојатна сличност меѓу Џесика Алба и нејзината баба Изабела: Беше неверојатно убава и храбра!

Еспресо
Американската актерка Џесика Алба (39) на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија од нејзината баба, Изабела Мартинез од младоста и докажа од кога ја наследила убавицата....
СветСлајдерСцена

ФОТО: Лажните стомачни мускули на Ким Кардашијан подготвени за божиќната вечер

Еспресо
Иако девојките од семејството Кардашијан – Џенер мораа да ја одложат својата голема празнична прослава пред Божиќ оваа година, поради пандемијата на коронавирусот, тоа не...
СветСлајдерСцена

Што сакаат жените за новогодишен подарок: Чизмите на Анџелина Џоли!

Еспресо
Анџелина Џоли беше фотографирана со својата ќерка Захара на празничен шопинг во Лос Анџелес, а за таа пригода облече едноставна комбинација со која ги носеше...
СветСлајдерСцена

Какви алкохолни пијалоци се пијат во кралското семејство за Божиќ: Принцот Чарлс пие ликер од цреши и мартини, а кралицата Елизабета само коктелот„Заза“!

Еспресо
Секој член на кралското семејство има омилен алкохолен пијалок што е дел од нивната трпеза, особено за време на празничната сезона. Кејт е позната по...
СветСлајдерСцена

Викторија Бекам на 46 години нема седи влакна, а нејзиниот фризер открива во што е тајната!

М. Р.
Викторија Бекам, некогаш позната пејачка, а сега дизајнерка, но секогаш изгледа одлично од глава до пети. Сега нејзиниот стилист ја откри тајната на здравата и...
СлајдерХороскоп

Вашиот хороскоп за 25 декември: Овој ден може да биде добар за почеток на нова соработка

Еспресо
ОВЕН Овој ден може да биде добар за почеток на нова соработка. Размислете околу тоа. Советувајте го својот партнер дека е време да размисли за...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО | Тој е мојата карпа и ветар в грб: Тијана Дапчевиќ објави фотографија со емотивна порака!

Васко Спасоски
По завршувањето на снимањето на продолжението на македонската хумористична серија „Преспав“ каде Тијана ја толкува урнебесната Ула, таа се врати во Србија. Нашата Тијана Дапчевиќ...
СветСлајдерСцена

По смртта на неговиот татко ова е најголемата радост за него – Мајкл Даглас со гордост ја покажа приновата во семејството!

Еспресо
Декември е месец на прослави во семејството Даглас… Не само што синот на Мајкл Даглас, Камерон Даглас слави роденден во декември, туку и неговата ќерка...
БалканСлајдерСцена

Што ќе каже фудбалерот Лука Јовиќ на ова: Неговата сопруга, манекенката Софија се почести со прстени од 30.000 евра!

Васко Спасоски
Манекенката Софија Милошевиќ сака да се облече во скапи парчиња облека, но обожава и скап накит. Имено, познатата српска манекенка и сопруга на фудбалерот Лука...