23.8 C
Скопје
12:15 - 14 април, 2024

Ознака : вирален хит

ЛајфстајлСекојдневиеСемејствоСлајдер

(ВИДЕO) ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Девојче првпат пробува пица, нејзината реакција насмеа милиони луѓе

И. Т.
Љубителите на пица ќе ја разберат реакцијата на девојчето кое за првпат го пробала планетарно популарниот специјалитет пица, а нејзиното воодушевување е повеќе од очигледно....
Народ гледаСлајдер

БРАВО: Загрепските пожарникари го честитаа Божик на оригинален начин

Еспресо
Воздушното снимено од дрон стана вистински хит низ целиот Балкан. Имено неколку противпожарни возила послужиле како празнична елка. Пожарникарите ги вклучиле и светлата за се да...
ЛајфстајлПитоми и дивиСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) ВИРАЛЕН ХИТ: Еве како разиграното кученце Тали ги буди најмалите

И. Т.
Тали е разиграно кученце кое секое утро има посебна задача – мора да ги буди децата на своите сопственици. Нејзината сопственичка Бритни за „The Dodo“...
ЛајфстајлПитоми и дивиСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) КУЧЕ СО НЕВЕРОЈАТЕН ТАЛЕНТ: Коира обожава да свири!

И. Т.
Сопствениците на кучиња можеби се повеќе навикнати на тоа дека омилената играчка на нивното куче е топка или коска, но омилената играчка на ова куче...
ЛајфстајлПитоми и дивиСлајдер

(ВИДЕО) ШТО ПРАВИ ВАШЕТО КУЧЕ ДОДЕКА СПИЕТЕ: Преслатката Лола ќе ве освои од прва!

Ирена Трајкова
Британката Грејс Чепмен објави слатко видео на „TikTok“ во кое покажува што прави нејзиното куче во додека таа спие. На снимката се гледа кученцето кое...
Ви препорачуваме на СПЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) ЗОЛА СТАНА ВИРАЛЕН ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Танцува како да нема утре, 13 секунди чиста среќа!

И. Т.
На социјалната мрежа „ТикТок“ се појави видео од горилата Зола која е дел од зоолошката градина во Далас. На преубавото видео се гледа горилата како...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО+ВИДЕО) ВНУК И НЕГОВАТА 95-ГОДИШНА БАБА ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Бабичката е вистинска ѕвезда

И. Т.
Рос Смит и неговата 95-годишна баба се вистинска интернет сензација со нивните забавни видеа и фотографии. Рос на неговиот јутјуб-канал има над 2,4 милиони следбеници,...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) УСПЕА ДА НАСМЕЕ 22 МИЛИОНИ ЛУЃЕ: Кога мажите фотографираат

И. Т.
Медениот месец е нешто за кое сонуваат сите млади брачни парови. После исцрпните подготовки за венчавката, следува заслужен одмор со совршени мигови и уживање во...