Tag : сепак

Лајфстајл Сцена

Иако ги откажа сите настапи во Македонија, Тамара сепак ќе пее во Данска, Германија и Шпанија

Igor
По скандалот со химната и јавното извинување Тамара ги откажа концертите во Охрид и Прилеп, но таа сепак ќе настапува низ Европа. Поради погрешното интонирање...
Лајфстајл Сцена

Сепак има нешто меѓу нив? (ФОТО)

Igor
Пејачката Лејди Гага и Бредли Купер повторно се во центарот на јавноста поради потенцијалното продолжување на „швалерисувањето“. Во јавноста дојдоа информации дека познатата пејачка Лејди...
Лајфстајл Сцена

НЕЈЗИНОТО БЕБЕ сепак е побитно и попопуларно: КИМ КАРДАШИЈАН и завидува на МЕГАН МАРКЛ!

Igor
Ким Кардашијан се чувствува загрозено поради Меган Маркл, пишуваат британските медиуми. Најпопуларната старлета на светот до неодамна ја држеше позицијата за најпопуларна личност во САД,...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian