НЕЈЗИНОТО БЕБЕ сепак е побитно и попопуларно: КИМ КАРДАШИЈАН и завидува на МЕГАН МАРКЛ!

Ким Кардашијан се чувствува загрозено поради Меган Маркл, пишуваат британските медиуми.

Најпопуларната старлета на светот до неодамна ја држеше позицијата за најпопуларна личност во САД, но местото полека но сигурно и го презема војвотката од Сасекс.

Лудилото поради раѓањето на кралското бебе во Обединетото Кралство и Европа стана речиси нормална појава. Меѓутоа, откако во кралското семејство влезе и американската глумица лудилото ги зафати и САД.

profimedia

Наводно Ким е бесна поради вниманието кое во медиумите го добија Меган Маркл и нејзиниот син Арчи.

Поради Меган и нејзиното породување, четвртото дете на Ким Кардашијан за Американците стана речиси небитно.

Ким работи се со цел нејзиното семејство да остане во врвот на популарноста во Америка, а наводно целта и е еден ден да стане прва дама на САД.

Слични објави

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Еспресо

Моден дебакл: Хајди Клум на мета на потсмев поради својот изглед! (ФОТО)

Анита Митровска

И после 30 години Бред Пит е секси „Не е фер да изгледа вака и на 55“ (ФОТО)

Igor

Шокантни детали: Како Брижит го „украла“ Макрон од својата ќерка

Igor

Погледнете колку пари потрошила КАРЛЕУША на роденденскиот стајлинг (ФОТО)

Igor

Совршенство од вкусови во 5 чекори: Торта од бела чоколада и јагоди без печење! (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

четиринаесет − 9 =

Слични објави

Бредли Купер и Леди Гага повторно заедно!

Igor

Елена Ристеска во провокативно издание (ФОТО)

Igor

ЈА ПОЛЕАЛЕ СО БЕНЗИН: Соседот гледал како се обидуваат да ја запалат куќата на МИРОСЛАВ ИЛИЌ

Igor

Славниот рапер Тајга проба да ја заведе Ава Карабатиќ на Инстаграм, а таа со ладнокрвна „корпа“ го спушти на земја (ФОТО)

Еспресо

Како до помалку расправии во бракот?

Igor

Манекенката Софија Ричи проговори за својата врска со 15 години постариот партнер!

Еспресо