Сепак има нешто меѓу нив? (ФОТО)

Пејачката Лејди Гага и Бредли Купер повторно се во центарот на јавноста поради потенцијалното продолжување на „швалерисувањето“.

Во јавноста дојдоа информации дека познатата пејачка Лејди Гага и ѕвездата на филмот „A star is born“ Бредли Купер планираат заедно да ја прошетаат Шкотска по повод фестивалот Гластонбери на кој парот настапи и во прославениот филм.

За оваа вест се дознало така што една шкотска водителка во својата емисија изјавила дека треба да угости славен глумец кој ќе отпее песна или две со Лејди Гага, но дека тоа се уште е тајна.

Нивното потенцијално гостување во Шкотска посебно ги израдува нивните фанови кои веќе на големо зборуваат дека нивното доаѓање не е само поради фестивалот, туку и желбата да поминат повеќе време заедно.

Да потсетиме, актерот се раздели од руската манекенка Ирина Шејк, со која има ќеркичка, а како главна причина се смета наводното зближување на Купер со Лејди Гага.

Слични објави

Меган Маркл доби работа: Дизни ја ангажираше за новиот документарец! (ФОТО)

Еспресо

Бруна Лима е модел кој со своите фотографии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Еспресо

Топ 10 песни од Били Ајлиш кои секој вистински обожавател мора да ги слушне! (ВИДЕО)

Еспресо

Тамара со настап во Мадрид, обожавателите во еден глас ја пеат „Proud“ (ВИДЕО)

Igor

Мило Ѓукановиќ го жени синот единец: Свадбената веселба е закажана за на Свети Стефан (ФОТО)

Igor

Нов летен тренд за мажи! Погледнете како изгледаат брокините, би се осмелиле да ги носите?

Еспресо

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

Тијана Дапчевиќ ѝ се обрати на малата Тијана Дапчевиќ: Сите мисли ќе ти почнуваат со множина и зад секоја ќе стои љубовта

Еспресо

Ѓорѓе Давид откри како реагира ќерка му кога ќе го види во сукња (ФОТО)

Еспресо

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра (ФОТО)

Igor

Почнува гласањето за најголемата музичка манифестација во регионот – MAC: Лозано, Антониа Гиговска, ДНК и уште неколку други во номинираните!

Слободен печат

МЕДОКС НА СТУДИИ, БРЕД ГО НЕМА: Анџелина едвај ги задржа солзите (ВИДЕО)

Igor

Новиот моден тренд сам ги менува боите: Патики по кои побудалеа сите (ВИДЕО)

Igor