33.8 C
Скопје
16:16 - 24 јуни, 2024

Ознака : пинк

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Октриени детали за смртта на водителката Бојана Јанковиќ: Познатиот глумец со потресни зборови

еспресо
Смртта на поранешната водителка на српската телевизија Пинк, Бојана Јанковиќ, предизвика големо медиумско и јавно внимание, а многумина ќе ја паметат како водителка на емисијата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Трогателно: Како „Пинк“ се прости од водителката Бојана

еспресо
Поранешната водителка на ТВ Пинк, Бојана Јанковиќ, почина на 46-годишна возраст. Пинк вчера ѝ оддаде почит на својата поранешна водителка, објавувајќи на Инстаграм кадри од...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Пинк итно го прекина концертот: Жена во публика почнала да се пораѓа

Еспресо
Пинк морала да го прекине концертот поради необична причина. Имено, додека ја изведуваше песната „Our Song“, пејачката одеднаш му порача на бендот да престане да...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

За малку ќе умрела: Славната Пинк призна дека се предозирала со дрога

Еспресо
По 25 години успешна музичка кариера, Пинк сè уште се чувствува како аутсајдер и покрај тоа што само оваа година продаде билети од 350 милиони...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Пинк за борбата со короната од која е заразен и нејзиниот син: Никогаш во животот не сум плачела повеќе!

Еспресо
Американската пејачка Пинк (40) открива дека нејзиниот син се чувстува подобро откако му беше дијагностициран коронавирус, а признава дека плачела и се молела по цели...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо
Славната пејачка Пинк на својот Инстаграм профил всушност ни потврди дека никому не му е лесно во самоизолација, откако објави едно несекојдневно видео. На ова...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Пинк ќе донира 500 илјади долари за пожарите во Австралија

Слободен Печат
Поп ѕвездата Пинк (40) вети половина милион долари донација за локалните пожарникарски служби кои се борат со пожарите во Австралија, пишува HuffPost. „Сосема сум очајна...
Uncategorized

Веќе не изгледа вака: Пинк драстично го смени имиџот! (ФОТО)

Слободен печат
Славната пејачка ги изненади своите фанови со промената, кога пред неколку дена го сподели својот нов изглед на Инстаграм. На фотографијата, која ја лајкуваа скоро...
ЛајфстајлСцена

Пинк ќе паузира од музиката (ФОТО)

Igor
Пинк, Алесиа Бет Мур, потврди дека зема пауза од музиката најмалку една година. Пејачката малку поинаквите планови за иднината ги откри на синоќешното доделување на...
ЛајфстајлСцена

ИЗБЕГНАТА СТРАШНА НЕСРЕЌА: Се урна приватниот авион на познатата пејачка

Igor
Приватниот авион на Пинк се урнал про слетување на данскиот аеродром Архус, а за среќа тоа не било од голема височина и пожарникарите итно интервенирале....