Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Славната пејачка Пинк на својот Инстаграм профил всушност ни потврди дека никому не му е лесно во самоизолација, откако објави едно несекојдневно видео.

На ова видео пејачката ја покажува својата нова фризура, која самата  си ја направила во алкохолизирана состојба, а призна дека во време на самоизолација алкохолот за неа станал еден вид на „спорт“.

„Кога пијам, ми доаѓаат одлични идеи. Па Така синоќа ми дојде идеја дека би можела сама да си ја скратам косата“, напиша Пинк на Инстаграм.

Пинк тогаш ја покажа својата нова фризура, која мораше да ја покрие со капа.

View this post on Instagram

Quarantine diaries

A post shared by P!NK (@pink) on

На некои делови од главата таа воопшто и нема коса, додека на други делови се забележуваат густи прамени, но се чини дека добро се справува со тоа, бидејќи се пошегува оти мисли дека изгледа „навистина многу добро“.

Слични објави

Фродо од „Господар на прстените“ стана татко!

Еспресо

Хороскоп за 8 март недела – Погледнете каков ден ве очекува денес…

Еспресо

Градите едвај ги собра во корсетот: Српската пејачка Милица Павловиќ ги полуде фановите со новите фотографии!

Васко Спасоски

Хејли и Џастин Бибер ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ со сексипилни фотки (ФОТО)

Igor

Меган Маркл доби сериозна понуда за работа – Дали ќе ја прифати?

Еспресо

ОСКАРИ: Историјата на модата на Оскарите преку 10 креации (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

7 + 12 =

Слични објави

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor

Има со што да се пофали: Таско ги покажа „коцките“ на стомак (ФОТО)

Igor

Непознати детали од почетокот на врската на Брена и Боба: За малку ќе му ја скршела раката!

Igor

Луна Џогани откри за лошата здраствена состојба: „Вистина е…“ (ФОТО)

Igor

ЕСМА ГО ОТКРИЛА НЕЈЗИНИОТ ТАЛЕНТ: Малиша има нова песна и спот „Теби се предајем“

Igor

Анастасија Ражнатовиќ има љубовни проблеми?

Igor