21.8 C
Скопје
20:33 - 15 април, 2024

Ознака : пејачка

ЛајфстајлСцена

Почина легендарната актерка Дорис Деј

Igor
Дорис Деј, познатата холивудска ѕвезда, почина на 97-годишна возраст. Актерката починала во својот дом во Кармел Волеи во Калифорнија од компликација настаната поради воспаление на...
ЛајфстајлСцена

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Igor
Познатата австралиска пејачка Кајли Миног конечно отворено проговори за својата борба со ракот на дојка, признавајќи дека токму таа болест ја спречила да има деца....
ЛајфстајлСцена

СТАЛОНЕ, ВАН ДАМ, ШВАРЦЕНЕГЕР И МНОГУ ДРУГИ и испратија интересни пораки на ДРАГАНА МИРКОВИЌ на Инстаграм! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Пред неколку дена синот на популарната фолкерка Драгана Мирковиќ, Марко го прослави полнолетството во својот замок во Виена. Иако синот на Драгана Мирковиќ наполни 18...
ЛајфстајлСцена

Драгана Мирковиќ полнолетството на синот ќе го слави во луксузен дворец во Виена

Igor
Фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ во својот луксузен двор во Виена ќе го прославува 18-от роденден на синот Марко. Иако нејзиниот син е роден на 24-ти...
ЛајфстајлСцена

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Igor
Бритни Спирс ја напушти психијатриската установа во која беше сместена уште од јануари оваа година. Папараците снимија фотографии од Бритни како излегува од еден хотел...
ЛајфстајлСцена

Бритни Спирс се пријави во ментална болница

Igor
Веста дека Бритни е сместена во институција за ментално здравје ги шокираше нејзините фанови низ целиот свет. Минатата недела таа самата се пријавила во ваква...