Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата поубава половина Богдана Родиќ ќе се венчаат на 24 ноември и пред најблиските роднини и пријатели ќе си го кажат судбоносното да.

Како што е познато, истиот ден ќе биде и свадбената веселба и тоа во еден белградски хотел.

Instagram

Во средата на 13 ноември, Богдана славеше моминска вечер, но за деталите на оваа забава мајката на Вељко, Цеца немаше многу што да каже.

– Не знам. Повеќе знаете вие, отколку јас. Јас се подготвувам за свадба, се подготвувам за настап. Во сабота рано наутро патувам за Виена. Во недела повторно прослава, Вељко прави момачка вечер, така да цело време сме турбо – рекла Цеца, која откри како ќе изгледа на денот на кој нејзиниот син ќе се ожени за Богдана.

Слични објави

Ед Ширан донирал повеќе од еден милион фунти за своите сограѓани за борба против коронавирусот

Еспресо

Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО)

Igor

Џеј Ло го честиташе денот на планетата земја: Фотографијата која ја објави нема да ве остави рамнодушни! (ФОТО)

Еспресо

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Еспресо

Ова е идеалната разлика во годините за успешна љубовна врска

Igor

Инфлуенсерите и туристите „полудеа“ по скалите од филмот „Џокер“!

Igor

Остави Коментар

три × 5 =

Слични објави

ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне

Igor

Стигна пресудата: Раперот Буба Корели оди во затвор (ФОТО)

Igor

ТАА Е ЖРТВА НА СКАНДАЛОТ КОЈ ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ – Кејт Мидлтон денес страда поради Меган и Хари (ФОТО)

Еспресо

Бизарна инфлуенсерка, ја запросуваат и до 50 пати на ден! (ФОТО)

Еспресо

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Антониа Гиговска откри како се „ќариле“ со момчето Иван (ФОТО)

Igor

Највисокиот водопад во Европа: Овде има снег и во јуни! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо