Нина Бадриќ ги покажа нозете и деколтето: „Дај облечи се, ќе настинеш“ (ФОТО)

Пејачката Нина Бадриќ (47) е активна на социјалните мрежи, а овој пат со своите пријатели на Инстаграм сподели фотографија од едно снимање. Се чини дека таа викендов воопшто не одамрала и викендот си го поминала работно.

Нина на фотката позираше во црн краток фустан кој го истакна нејзиното деколте и долгите нозе.

Пејачката инаку не објавува често провокативни фотографии со своите обожаватели, па за тоа овој пат тие беа воодушевени.

„Балканската Бијонсе“, „Преубава си“, „Божица“, „Супер си кралице“, „Облечи се, ќе настинеш“, „Нозе поскапи од тие на Роналдо“ – се некои од коментарите.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich) on

Слични објави

Видео хороскоп 20.09.2019 петок

Igor

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо

Познатата водителка ја „тресе“ нов скандал – Елен Деџенерес им делела откази на оние што заминувале на боледување

Еспресо

Од шеќерот сте грди, стари и дебели! Еве колку дена треба за да се исчисти организмот

Igor

ЕВА ХЕРЦИГОВА (46) гордо ги покажа ГОЛИТЕ ГРАДИ: Вака изгледа жена задоволна од својот изглед (ФОТО)

Igor

Адел со припреми за нов музички материјал!

Еспресо

Остави Коментар

четири + два =

Слични објави

Рита Ора објави фотографија на која е гола, па се пишмани (ФОТО)

Igor

Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Igor

Корона кризата ја принуди – Викторија Бекам отпушти 25 работници

Еспресо

ТАЈНАТА НОЌ КОГА МУ ПЕЕШЕ НА КЕНЕДИ Мерлин Монро носеше долг фустан, а под него… (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Наместо скафандер и чизми за скијање, Лила Филиповска на Попова Шапка позира во прекратко здолниште! (ФОТО)

Васко Спасоски

„ДС Колектив“ со двојна промоција: Албум и видеоспот за „Повторно замина“ (ВИДЕО)

Igor