Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Познатата фолк-пејачка не престанува да ги „провоцира“ своите обожаватели на социјалните мрежи.

Гавазова во последно време се почесто знае да објави провокативни фотки или пак видео на кои секогаш во преден план се нејзините атрибути.

Овој пат Гавазова на „стори“ на Инстаграм објави видео на кое позира во прекраток фустан, а до израз доаѓа нејзиниот совршен задник.

Погледнете како тоа изгледа…

Слични објави

Карди Би ги изненади фановите: Да, ова е мојата природна коса (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Фантастичен стајлинг на Маргот Роби! Фармерки што им стојат на сите (ФОТО)

Igor

Нов летен тренд за мажи! Погледнете како изгледаат брокините, би се осмелиле да ги носите?

Еспресо

Вреди да се посети: „Љубојна” ќе одржи (unplugged) акустичен концерт!

Igor

Славниот дизајнер на црвениот тепих прошетал во преголемо одело и ЦРВЕНИ ШТИКЛИ (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер ја прослави Новата година со поранешното момче! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Осумнаесет − тринаесет =

Слични објави

Ќе му подзавидат колегите од естрадата: Огнен Здравковски има хит (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Таа е полн погодок: Заборавете на силиконските убавици кои некогаш сте ги виделе (ФОТО)

Слободен печат

Фестивалот Коачела сепак ќе го слави 20. роденден: Сите сме повикани (ВИДЕО)

Еспресо

На Спејко му раскина девојката во „Задруга“: „Тој е само слика без тон, со него имам само монолог“! (ВИДЕО)

Igor

Направете сами домашна паста за заби од чии резултати ќе бидете воодушевени

Igor

Српски пејач „јадел ќотек“ во Куманово, па завршил на шиење во болница (ФОТО) (+18)

Васко Спасоски