Џеј Ло му кажала дека не сака да му ги покаже градите и тоа ѝ го смени животот! (ФОТО)

Џенифер Лопез (50) беше гостинка во емисијата „Hollywood Reporter“, каде призна дека ниту таа не била заобиколена од сексуално вознемирување во Холивуд. Односно, обид за тоа.

Како што кажала, таа со себе носи непријатно искуство со режисер кој од неа барал да се соблече и да му ги покаже голите гради.

– Бараше од мене да му ги покажам градите, а јас му кажав дека не сме на сет и му кажав – „не“. Се сеќавам дека во тој момент почнав да паничам – признала Џенифер.

Тогаш во просторијата не била сама, туку со неа била и костимографката.

– Ми го кажа тоа пред друга жена и јас кажав „не“. Изгледа растењето во Бронск има влијание на мене. Му кажав: „Не морам да ти ги покажам градите, не сакам. Можеш да ги видиш на сет – се сетила Лопез.

Тоа и донело почитување помеѓу соработниците, самодоверба, а сфатила дека никогаш не мора да прави нешто ако не сака.

– Ако попуштиш мислат дека можат да прават што сакаат. Но, со оглед на тоа дека поставив граница и кажав не, тој се повлече и подоцна се извини – била искрена Џеј Ло.

Слични објави

На продажба вилата во која живееле Шер и Еди Марфи (ФОТО)

Igor

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Еспресо

Кој го „облече“ Моден викенд Скопје?

Igor

Сем Смит се похрабар: Не се откажува од шминка, штикли и обетки! (ФОТО)

Igor

Дапчевиќ од Белград: Седете дома, бидете здрави и чувајте се

Еспресо

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Се избричил првпат по 10 години, сопругата останала шокирана! (ВИДЕО)

Еспресо

Кончита Вурст најголемо изненадување на Евровизија: Веќе нема долга коса и фустан, а обожава да е без долна облека!

Еспресо

Ќе има ли принова? Хајди Клум ги заинтригира фановите со објавата на Инстаграм

Еспресо

Се појавија фотографии и писма од детството на Анџелина Џоли: Уште сум жива и уште барам причина да живеам

Еспресо

Хит на Инстаграм: Боја на коса која ќе ја обожуваме оваа пролет (ФОТО)

Igor

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат