Жешки фотографии: Лоба се тушира во тоалет, а некој ја слика! (ФОТО)

Една од нашите најзгодни пејачки на естрадата, популарната Викторија Лоба ги „стопли“ своите обожаватели на социјалните мрежи во овие студени есенски денови…

Имено, слатката Лоба на својот профол на Инстаграм објави неколку жешки фотографии, на кои таа позира во бикини под жежок туш…

Но, тука се поставува прашањето: Кој ја слика Лоба додека таа се бања?

Оставаме вие да погодувате…

(Кликнете десно за да видите уште фотографии)

Слични објави

Снаата на Цеца организира моминска вечер: Ќе се изненадите кога ќе дознаете кој и прави друштво!

Igor

Им пркоси на критичарите: Џесика Алба во сандали од кои жените не се одвојуваат! (ФОТО)

Igor

ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Igor

Погледнете на колку години казна затвор е осуден Харви Вајнстин! (ФОТО)

Васко Спасоски

Видео со голотија од забава стана хит поради неочекуваниот пресврт (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

1 + 4 =

Слични објави

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor

Сексот наутро ќе ве разбуди подобро од кафето

Igor

Исто како во филмот „40 дена, 40 ноќи“: Славниот актер призна дека подолго време живеел без секс!

Еспресо

СУЕВЕРНИОТ ТОМ КРУЗ: Каков проблем има актерот со бројот 33?

Igor

Најважниот производ за нега на кожата

Igor

Дневен хороскоп за 13 април 2019, сабота

Igor